PRACUJ V TÝMU ŠPIČKOVÝCH ODBORNÍKŮ, ROZVÍJEJ SVŮJ POTENCIÁL A VYTVÁŘEJ

„CHYTRÉ“ DIGITÁLNÍ TOVÁRNY!

Compas > Kariéra

Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost pro automatizaci výrobních technologií a výrobních informačních systémů – MES
s cíli shodnými s vizí Industry 4.0.

PRÁCE VE SPOLEČNOSTI COMPAS

SKUTEČNĚ FLEXIBILNÍ PODMÍNKY PRÁCE
Máme pružnou pracovní dobu, sami si spravujeme docházku
ve vlastím docházkovém systému.

VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ
Sledujeme trendy a nové technologie.
Nabízíme unikátní možnost seberealizace na výzkumu a vývoji.

POHODLNÝ NÁSTUP A NADSTANDARDNÍ PÉČE O NOVÉ ZAMĚSTNANCE
Zcela individuálně každému novému zaměstnanci nastavíme adaptaci a vstupní školení. Každému nováčkovi se poctivě věnuje tým kolegů napříč celou firmou.

EFEKTIVNÍ ORGANIZACE PRÁCE A FÉROVÝ PŘÍSTUP
Dodržujeme jen pravidla, na kterých jsme se shodli a která mají smysl. Děláme práci efektivně, minimalizujeme agendu.

FÉROVÉ ODMĚŇOVÁNÍ
Odměňování je transparentní a spravedlivé. Za práci na projektech dostáváme prémie, na konci roku dostáváme odměny ze zisku firmy.

O nás

Seznam se se společnostmi

COMPAS automatizace a COMPAS robotika

Firma COMPAS automatizace, spol. s r.o. byla založena v roce 1990 a postupně se stala přední českou inženýrsko-dodavatelskou společností pro automatizaci výrobních technologií.

Nabízíme vlastní řešení digitalizace výrobních procesů, založené na integraci podnikových systémů ERP - MES - automatizace technologií s cíli shodnými s vizí Industry 4.0 v odvětví zpracovatelského průmyslu (potravinářství, farmacie a chemie) a strojírenství (především automotive). Mezi naše zákazníky patří významné domácí podniky i mezinárodní koncerny s výrobními závody v ČR i EU.

Firma COMPAS robotika, s.r.o. je mladá dynamická firma specializující se na systémovou integraci robotů do různých výrobních technologií. Nabízíme komplexní řešení v oblasti mechaniky a robotizace spolu s konstrukci jednoúčelových strojů a zařízení podle požadavků zákazníků. Služby zahrnují rovněž analýzu a úpravy existujících strojů i linek, dále implementace robotů a s tím související úpravy technologických zařízení.

30
let zkušeností
3000+
úspěšných projektů
100+
specialistů automatizace a MES
Siemens partner a vývojářský partner Microsoftu - ikona
Siemens partner a vývojářský partner Microsoftu

Pro studenty

Potřebuješ napsat bakalářku nebo diplomku?

Nabízíme Ti zpracovaná témata vhodná pro závěrečné práce i s odborným garantem.

Benefity

Proč pracovat u nás?

Příspěvek na penzijní připojištění v průměru 14 000 Kč ročně - ikona
Příspěvek na penzijní připojištění v průměru 14 000 Kč ročně
Roční, měsíční a mimořádné prémie - ikona
Roční, měsíční a mimořádné prémie
Vzdělávání - ikona
5 týdnů dovolené
100% příplatek za 15. dena každý další na služební cestě - ikona
100% příplatek za 15. den a každý další na služební cestě
Výhodné volání i pro rodinné příslušníky - ikona
Výhodné volání i pro rodinné příslušníky
Káva na pracovišti zdarma - ikona
Káva na pracovišti zdarma
Sleva 50 % na internetové připojení - ikona
Sleva 50 % na internetové připojení
Home Office - ikona
Home Office s kompenzačním příspěvkem

Reference

Co říkají Tvoji budoucí kolegové?

 • Již před samotným nástupem na mě Compas udělal velmi dobrý dojem. Působí jako moderní a úspěšná firma, což při získaném pohledu „zevnitř“ mohu jenom potvrdit. Proces zaškolení je velmi dobře zorganizován, takže po pár měsících se tu člověk cítí jako doma. Nejvíce oceňuji odbornost všech kolegů a kolegyň ve firmě, velice zajímavou a různorodou práci s velkou mírou seberealizace a přátelský pracovní kolektiv. Firma aktivně podporuje zaměstnance v rozšiřování profesních znalostí. Musím také vyzdvihnout komunikaci vedení firmy směrem k zaměstnancům.

  Milan
 • V Compasu jsem začínal v oddělení elektro-projekce. Zpracovával jsem projektovou dokumentaci, koordinoval montážní práce a účastnil se zprovoznění zařízení společně s programátory. Následně jsem přešel do týmu obchodního oddělení a stal se projektovým manažerem, na této pozici pracuji do současnosti. Tato pozice představuje soubor komplexních činností - od získávání nových zákazníků, podpory stávajících zákazníků, zpracování nabídek a současně realizace i vedení projektů. Pozitivním výstupem mé práce je funkční dílo, spokojený zákazník a dobrý ekonomický výsledek každého obchodního případu.

  Jindra
 • Ve firmě Compas automatizace pracuji na pozici - senior inženýr. Věnuji se vývoji softwaru pro automatizované řídící systémy zejména firmy Siemens, ale i jiných firem. Současně mám na starosti problematiku elektrických pohonů jak z hlediska programování, tak i návrhu. Během své kariéry jsme měl možnost pracovat doma, ale z velké části i v zahraničí. Práce na firmě mě i po tak dlouhé době stále baví. Je to proto, že mám kolem sebe výborný kolektiv, učím se stále nové a nové věci a cítím všestrannou podporu firmy, ve které pracuji.

  Libor
 • Ve firmě Compas automatizace pracuji už téměř 20 let, a za tuto dobu mě práce nepřestala bavit. Základně se sice jedná o realizaci projektů v oboru průmyslové automatizace a v oboru výrobních informačních systémů do různých průmyslových odvětví, ale na druhou stranu právě kombinace těchto oborů a průmyslových odvětví dává záruku pestrosti a různorodosti činností, kdy se člověk skutečně nenudí.

  Míra
 • Ve firmě COMPAS pracuji jako programátor systému COMES. I když se jedná „pouze“ o programování, práce je to velmi různorodá. Každý projekt je něčím odlišný a posouvá nejen profesní znalosti na vyšší úroveň.

  Honza
 • Nastoupil jsem na COMPAS hned po vysoké škole, bez praxe, jako začínající programátor. Nyní mám za sebou desítky menších i větších projektů a pracuji jako programátor analytik výrobně informačního systému COMES, který si sami vyvíjíme dle potřeb a požadavků zákazníků.

  Martin
 • Od nástupu do pracovního poměru je podpora nového zaměstnance ze strany zaměstnavatele na úrovni moderní a úspěšné firmy. Na nového člena pracovního kolektivu čeká příjemné pracovní prostředí, technicky vybavené pracovní místo, prostorné kanceláře i společné prostory (jednací místnosti, odpočinkové koutky, kuchyňky, čisté toalety atd.).

  Samozřejmostí je zájem jak ze strany vedení firmy, tak nových pracovních kolegů při úvodním procesu zaškolení. Každý nový zaměstnanec je seznámen s činností jednotlivých oddělení, s firemním informačním systémem, s bezpečnostním systémem a ostatními každodenními firemními procesy. Nováček již v úvodních týdnech zkušební doby využívá množství benefitů, které firma poskytuje.

  Libor