Projekt Interreg „PredMAIn“ komplexní balíček znalostí o prediktivní údržbě založené na umělé inteligenci

Compas > Aktuality > Projekt Interreg „PredMAIn“ komplexní balíček znalostí o prediktivní údržbě založené na umělé inteligenci

 

Od října 2021 vyvíjí konsorcium v rámci výzkumného projektu Interreg „PredMAIn“ komplexní balíček znalostí o prediktivní údržbě založené na umělé inteligenci. Díky správnému výběru senzorů může prediktivní údržba odhalit změny provozního stavu komponent dlouho předtím, než dojde k poruše. Pracovníci údržby tak mají dostatek času na včasnou výměnu komponent.

Cílem výzkumného projektu je předat rozsáhlé odborné znalosti malým a středním podnikům v zahraničí. To by mělo usnadnit přístup a provádění prediktivní údržby a vytvořit konkurenční výhodu.

Abychom do studie zahrnuli i pohled z praxe, rádi bychom znali i váš názor na prediktivní údržbu. Z tohoto důvodu provádí Software Competence Center Hagenberg GmbH společně s Intelligent Predictive Networks GmbH studii, která má ukázat, jak si dnes malé a střední podniky z projektového regionu stojí v oblasti „prediktivní údržby“.

Prosíme vás o 15 minut vašeho času na účast ve studii pod následujícím odkazem. Účast je možná do 30. září 2022.

https://survey.lamapoll.de/SME_AI_PdM/cs/

Zavádění prediktivní údržby v malých a středních podnicích v projektovém regionu Interreg Rakousko a Česká republika.

Hodnocení je samozřejmě anonymní a žádné údaje nebudou v žádné formě předávány třetím stranám. Pokud máte zájem o výsledky studie, máte možnost zanechat v dotazníku svou e-mailovou adresu. Po vyhodnocení dotazníku obdržíte shrnutí výsledků.

Těšíme se na vaše odpovědi a předem vám děkujeme za účast.

S pozdravem

Dr. Alexander Wimmer (IPN)
Michael Rossbory (SCCH)