SEMINÁŘ DIGITÁLNÍ TOVÁRNA A INDUSTRIE 4.0

Zveme Vás na regionální seminář firem COMPAS automatizace a robotika, který se uskuteční 29. května 2019.

Konference IPA novy

 

 

 

 

 

 

 


Compas automatizace, spol, s r.o. a Compas robotika s.r.o.
byly hlavními partnery konference „Fórum praktickej údržby“
19. - 20.3.2019 v Trnavě. Konference se účastnilo více jak 150 manažerů a pracovníků z oblasti řízení údržby, kterým jsme prezentovali, jak řídit výrobu „Chytrou digitální továrnou“, a proč právě COMES Maintenance je vhodný pro údržbu strojů a zařízení v jejich závodech. Zároveň jsme účastníkům konference nabídli služby v oblasti komplexních dodávek výrobních linek od Compas robotika.

Konfrence udrzba ipa

 

Firemni den

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Pozvali jsme naše zákazníky na firemní den s workshopem. Akce byla velmi úspěšná a konferenční místnost se opět zaplnila do posledního místa. Zákazníci získali informace o novinkách, aktuálních i vyvíjených řešeních COMPAS pro průmyslovou automatizaci a řízení výroby, informace o technickém základu Industry 4.0 i kolaborativních robotech (coboty). Firemní den zpestřila přednáška předního světového horolezce a našeho krajana Radka Jaroše.

Vážení obchodní přátelé,

přejeme Vám i Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 pevné zdraví, štěstí, mnoho osobních i pracovních úspěchů. Děkujeme Vám za Vaši důvěru i spolupráci v roce 2018.

PF2019 COMPAS UNI automatizace robotika

V roce 2018 jsme začali novou aktivitu – konstrukce a dodávky strojů, linek a robotizovaných pracovišť. Vzhledem k tomu, že tato aktivita se setkala s Vaším mimořádným zájmem, založili jsme pro její další rozvoj novou společnost Compas robotika, s.r.o., na kterou převedeme tyto aktivity z firmy Compas automatizace, spol. s r.o.

Kolektiv Compas automatizace

 

V roce 2018 jsme začali novou aktivitu – konstrukce a dodávky strojů, linek a robotizovaných pracovišť. Vzhledem k tomu, že tato aktivita se setkala s Vaším mimořádným zájmem, založili jsme pro její další rozvoj novou společnost Compas robotika, s.r.o., na kterou převedeme tyto aktivity z firmy Compas automatizace, spol. s r.o.

Společnost Compas automatizace Vás srdečně zve na Mezinárodní strojírenský veletrh, který se koná 1.-5.října v Brně. Rádi Vás přivítáme na naší expozici v pavilonu G1 galerie stánek č.107 - více informací zde.

„CHYTRÁ“ DIGITÁLNÍ TOVÁRNA - Automatizace a robotizace, řízení výroby a údržby

V květnu jsme připravili seminář s tematickým zaměřením na digitalizaci výrobních procesů a Industry 4.0. Seminář se uskutečnil v centru Hradce Králové. Že jde o aktuální a žhavé téma potvrdil nebývalý zájem o tento seminář. 

Byli jsme generálním partnerem a sponzorem významné konference „Setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018. Této konference se zúčastnilo stovky generálních ředitelů a manažerů z českého průmyslu.
Na konferenci jsme přispěli k tématu Průmyslu 4.0 / Industry 4.0 vysvětlením pojmů, možných přínosů pro výrobní podniky a ukázkami aplikací.

Vyjádření o tom, že lídři průmyslu očekávají v českém strojírenství růst ještě letos si můžete přečíst zde.

CEEC COMPAS automatizace banner konference 5.2018

 

Nový koncept COMES WMS pro řízení skladů a interní logistiky prošel u výrobce pro automotive úspěšným auditem Audi.

Nový koncept charakterizuje mimořádná flexibilita uživatelského přizpůsobení pro potřeby zákazníků a odlišuje od běžných WMS systémů pro řízení skladů dalšími významnými inovacemi, např. integrací řízení výrobních a logistických operací (spolu s COMES MOM), což umožňuje výrobu a logistiku vzájemně synchronizovat.
K dalším funkcím patří vestavěná funkčnost plnohodnotné Traceability a skladu náhradních dílů i pro CMMS řízení údržby (COMES Maintenance). Uživatelé systému COMES mají nyní k dispozici nejmodernější řešení operativního řízení výroby - Digitální továrnu, od detailního plánování (COMES APS) a řízení výroby (COMES OEE), řízení jakosti (COMES LAB), logistiky i údržby.

COMES WMS byl vytvořen pro zákazníky obou hlavních výrobních typů, jak pro diskrétní výroby s pevnými materiály (odvětví automotive, strojírenství aj.), tak pro dávkové výrobní procesy se sypkými a kapalnými materiály (potravinářství, farmacie, kosmetika, výrobky pro zdravotnictví aj.).

 

V pátek 26.1.2018 zveme naše obchodní partnery na firemní den s přednáškou předního světového horolezce a našeho krajana Radka Jaroše

Koruna světa: Expedice 2017 Austrálie a Antarktida“  v sídle firmy Nádražní 610/26, Žďár nad Sázavou.

Na firemním dnu poskytneme informace o aktuálních i vyvíjených řešeních COMPAS pro průmyslovou automatizaci a řízení výroby, informace o technickém základu a našich aplikacích ve vizi Industry 4.0 i o naší nové aktivitě v konstrukci mechaniky a dodávkách strojů a robotů.

Program:

  •  9:00 - firemní den - možnost individuálních konzultací našich obchodních partnerů o projektech a technických řešeních COMPAS
    - konstrukce mechaniky (CAD NX), úpravy zařízení a dodávky strojů,
    - řízení diskrétní výroby a údržby MES/MOM systémem COMES,
    - Industry 4.0 v teorii i průmyslové praxi
  • 18:10 - film pro zájemce "Digitální továrna ve vizi Industry 4.0" - 6 min. video o naší aplikaci v řízení diskrétní výroby
  • 18:30 - Radek Jaroš: Koruna světa: Expedice 2017 Austrálie a Antarktida,

       V případě většího zájmu budou organizovány dvě přednášky a to od 16:00 a 18:30 - budete předem informováni.

Srdečně Vás zve vedení firmy i naši projektoví vedoucí, jsme tu pro Vás. Můžete s námi rovněž konzultovat Vaše budoucí rozvojové plány nebo připravované projekty.

Z organizačních důvodů Vás prosíme o zaslání svého zájmu o účast/neúčast na přednášce do pátku 19.1.2018 na
paní Prokopovou, tel. +420 567 567 232, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

COMPAS pozvanka R.Jaros 2018