Pozvanka uvod

 Budeme prezentovat Digitální továrnu Compas s roboty, představíme aktuální verze příslušných konceptů COMES (v samostatných sekcích). V pracovním workshopu si mohou naši zákazníci vyměnit zkušenosti z jejich výrob. Více informací včetně registrace ZDE.

 

Představujeme novinku v podobě výsledků vývoje Compas inteligentní výroby dle standardů Industrie 4.0. Jedná se o zcela nový přístup k řízení výroby, obsahující principy I4.0, např.:

  • Řízení pomocí inteligentních komponent výroby a jejich digitálních dvojčat v podobě AAS (Asset administration Shell v.1.0 - přijatý standard I4.0)
  • Decentrální řízení výroby je na rozdíl od hierarchického odolné proti výjimkám ve výrobě
  • Dosažení principů řízení výroby: výrobek řídí svoji výrobu, auto-optimalizace a auto-nastavení výroby v reálném čase
  • Plug and Produce a další přínosy

Řešení je pro zájemce připraveno pro pilotní nasazení včetně možností simulací výrobního procesů (zaměřeno na Diskrétní výroby automotive, strojírenství, plastikářství apod).

Compas inteligentní výrobu rádi zájemcům ukážeme a vysvětlíme na našem 1. virtuálním testbedu v ČR - COMBED. Kontaktujte nás!

Více informací včetně videoukázky najdete zde.

 

PF2019 COMPAS UNI automatizace robotika

Děkujeme Vám za letošní spolupráci i přízeň. Přejeme Vám krásné Vánoce a do nového roku 2020 mnoho osobních i pracovních úspěchů.

 

 Screenshot 3

Na semináři bude představen koncept Digitální továrny pro řízení výroby a údržby ve vizi I 4.0 vyvinutý společností Compas automatizace, spol. s r.o. včetně ukázkového videa. Více informací včetně přihlášky zde.

 

 Screenshot 3

Společnosti Compas automatizace, spol. s r.o. a Compas robotika, s.r.o. se od 7. – 11. října 2019 zúčastní 61. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Rádi Vás přivítáme na naší expozici v pavilonu G1 na stánku č. 059.

 

SEMINÁŘ DIGITÁLNÍ TOVÁRNA A INDUSTRIE 4.0

Zveme Vás na regionální seminář firem COMPAS automatizace a robotika, který se uskuteční 29. května 2019.

Konference IPA novy

 

 

 

 

 

 

 


Compas automatizace, spol, s r.o. a Compas robotika s.r.o.
byly hlavními partnery konference „Fórum praktickej údržby“
19. - 20.3.2019 v Trnavě. Konference se účastnilo více jak 150 manažerů a pracovníků z oblasti řízení údržby, kterým jsme prezentovali, jak řídit výrobu „Chytrou digitální továrnou“, a proč právě COMES Maintenance je vhodný pro údržbu strojů a zařízení v jejich závodech. Zároveň jsme účastníkům konference nabídli služby v oblasti komplexních dodávek výrobních linek od Compas robotika.

Konfrence udrzba ipa

 

Firemni den

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Pozvali jsme naše zákazníky na firemní den s workshopem. Akce byla velmi úspěšná a konferenční místnost se opět zaplnila do posledního místa. Zákazníci získali informace o novinkách, aktuálních i vyvíjených řešeních COMPAS pro průmyslovou automatizaci a řízení výroby, informace o technickém základu Industry 4.0 i kolaborativních robotech (coboty). Firemní den zpestřila přednáška předního světového horolezce a našeho krajana Radka Jaroše.

V roce 2018 jsme začali novou aktivitu – konstrukce a dodávky strojů, linek a robotizovaných pracovišť. Vzhledem k tomu, že tato aktivita se setkala s Vaším mimořádným zájmem, založili jsme pro její další rozvoj novou společnost Compas robotika, s.r.o., na kterou převedeme tyto aktivity z firmy Compas automatizace, spol. s r.o.

Společnost Compas automatizace Vás srdečně zve na Mezinárodní strojírenský veletrh, který se koná 1.-5.října v Brně. Rádi Vás přivítáme na naší expozici v pavilonu G1 galerie stánek č.107 - více informací zde.