Nový koncept COMES WMS pro řízení skladů a interní logistiky prošel u výrobce pro automotive úspěšným auditem Audi.

Nový koncept charakterizuje mimořádná flexibilita uživatelského přizpůsobení pro potřeby zákazníků a odlišuje od běžných WMS systémů pro řízení skladů dalšími významnými inovacemi, např. integrací řízení výrobních a logistických operací (spolu s COMES MOM), což umožňuje výrobu a logistiku vzájemně synchronizovat.
K dalším funkcím patří vestavěná funkčnost plnohodnotné Traceability a skladu náhradních dílů i pro CMMS řízení údržby (COMES Maintenance). Uživatelé systému COMES mají nyní k dispozici nejmodernější řešení operativního řízení výroby - Digitální továrnu, od detailního plánování (COMES APS) a řízení výroby (COMES OEE), řízení jakosti (COMES LAB), logistiky i údržby.

COMES WMS byl vytvořen pro zákazníky obou hlavních výrobních typů, jak pro diskrétní výroby s pevnými materiály (odvětví automotive, strojírenství aj.), tak pro dávkové výrobní procesy se sypkými a kapalnými materiály (potravinářství, farmacie, kosmetika, výrobky pro zdravotnictví aj.).

 

V pátek 26.1.2018 zveme naše obchodní partnery na firemní den s přednáškou předního světového horolezce a našeho krajana Radka Jaroše

Koruna světa: Expedice 2017 Austrálie a Antarktida“  v sídle firmy Nádražní 610/26, Žďár nad Sázavou.

Na firemním dnu poskytneme informace o aktuálních i vyvíjených řešeních COMPAS pro průmyslovou automatizaci a řízení výroby, informace o technickém základu a našich aplikacích ve vizi Industry 4.0 i o naší nové aktivitě v konstrukci mechaniky a dodávkách strojů a robotů.

Program:

 •  9:00 - firemní den - možnost individuálních konzultací našich obchodních partnerů o projektech a technických řešeních COMPAS
  - konstrukce mechaniky (CAD NX), úpravy zařízení a dodávky strojů,
  - řízení diskrétní výroby a údržby MES/MOM systémem COMES,
  - Industry 4.0 v teorii i průmyslové praxi
 • 18:10 - film pro zájemce "Digitální továrna ve vizi Industry 4.0" - 6 min. video o naší aplikaci v řízení diskrétní výroby
 • 18:30 - Radek Jaroš: Koruna světa: Expedice 2017 Austrálie a Antarktida,

       V případě většího zájmu budou organizovány dvě přednášky a to od 16:00 a 18:30 - budete předem informováni.

Srdečně Vás zve vedení firmy i naši projektoví vedoucí, jsme tu pro Vás. Můžete s námi rovněž konzultovat Vaše budoucí rozvojové plány nebo připravované projekty.

Z organizačních důvodů Vás prosíme o zaslání svého zájmu o účast/neúčast na přednášce do pátku 19.1.2018 na
paní Prokopovou, tel. +420 567 567 232, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

COMPAS pozvanka R.Jaros 2018

 

 

 

Děkujeme svým klientům i partnerům za spolupráci i zajímavé projekty v roce 2017.

Přejeme Vám nádherné Vánoce a mnoho zdraví a úspěchů v novém roce 2018.

COMPAS PF 2018 cz web

 

Prohlédněte si naše nové video o nás. Těšíme se na Váš názor.

 

Screen

Společnost Compas automatizace Vás srdečně zve na Mezinárodního strojírenský veletrh, který se koná 9.-13.října v Brně. Rádi Vás přivítáme na naší expozici v pavilonu G1 galerie stánek č. 101.

Aktivní účast na konferenci Setkání lídrů průmyslu a dopravy 2017, kterou pořádalo na Ministerstvu průmyslu a obchodu CEEC dne 15. 06. 2017.
Jedním z hlavních témat byla digitalizace v průmyslu a vládní iniciativa Průmysl 4.0 / Industry 4.0 a v rámci diskuze jsme položili dotaz, zda bude vláda podporovat v tzv. Testbedech, testovacích laboratořích, nejen Prahu, ale i regiony.

MPO konference Leaderu prumyslu a dopravy 2017 upravene

Siemens Sinamics S120 drivesCOMPAS obnovil v rámci pravidelné obnovy certifikátu Siemens pro specializaci Motion & Drives.

Pro projekty automatizačních systémů na platformě Siemens TIA máme kompletní certifikaci.

 

 

 

I4.0 line with blue robots and RFIDV březnu 2017 jsme pro naše klienty a návštěvníky webu vytvořili novou sekci Industry 4.0, zabývající se současným fenoménem 4.průmyslové revoluce.

Sekce přináší technické infromace o problematice I4.0 i příklady "chytrých" továren. Sekce bude průběžně doplňována o další aktuální informace.

Věříme, že Vám bude inspirací a uvítáme Vaše podněty a názory ☺.

 

Pojďte s námi stavět továrny budoucnosti !

 

 

 

 

13.1.2017 zveme naše klienty na Firemní den COMPAS, který na závěr v 16:00 zpestří přednáška předního světového horolezce a našeho krajana Radka Jaroše.

Na akci můžete získat informace o tom, co připravujeme - aktuálních i vyvíjených řešeních COMPAS pro průmyslovou automatizaci a řízení výroby, informace o technickém základu Industry 4.0, kolaborativních robotech (coboty) aj.

Program:

 • Dopoledne - individuální konzultace našich klientů o projektech a technických řešeních
 • 13:00 - občerstvení účastníků a prohlídka zázemí firmy COMPAS automatizace,
 • 14:00 - nové koncepty COMES pro řízení diskrétní výroby a údržby,
                   ukázky na "živém" demo systému COMES,
 • 15:00 - informace o technickém základu Industry 4.0,
 • 16:00 - Radek Jaroš: Projekt Koruna světa (výstupy na Denali a Elbrus),

Srdečně Vás zve vedení firmy i naši projektoví vedoucí, jsme tu pro Vás. Můžete s námi rovněž konzultovat Vaše budoucí rozvojové plány nebo připravované projekty.

V případě Vašeho zájmu o účast na firemním dnu nebo o výše uvedená témata kontaktujte prosím paní Prokopovou, tel. +420 567 567 232, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme předem za projevený zájem.

Prednaska Radka Jarose 13.1.2017

 

 

Děkujeme svým klientům i partnerům za spolupráci i zajímavé projekty v roce 2016.

Přejeme Vám nádherné Vánoce a mnoho zdraví a úspěchů v novém roce 2017.

Compas PF 2017 CZ