Neustále hledáme šikovné lidi

Pojďte s námi realizovat svoje profesní sny. Pojďte vytvářet digitální továrny a výrobní technologie pro 4. průmyslovou revoluci Industry 4.0. Pojďte vyvíjet automatizaci továren s roboty a inteligentním SW, které fungují skoro samy a kde roboti spolupracují s lidmi. Pracujeme pro přední světové výrobce automobilů, potravinářský průmysl i farmacii. Rozvinete svoji kvalifikaci se špičkovými vývojovými nástroji při realizaci projektů a SW. Budete se setkávat s pracovníky našich klientů, kteří určují směr vývoje světového průmyslu!

Můžete pracovat na projektech pro přední světové firmy v ČR i zahraničí. Vytváříme budoucí řešení průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů MES na platformě nejmodernějších řídicích a IT technologií. Hledáme talentované absolventy technických škol se znalostí jazyků (angličtiny a němčiny).

Máme hodně práce a je o nás zájem - tak jsme asi dobří ☺. Pracovat můžete v centrále ve Žďáře nad Sázavou v krásném prostředí Vysočiny, v případě Vaší obliby velkých měst máme kanceláře v Praze a Brně. Zaškoleným pracovníkům umožňujeme i práci doma (Home office).

Zajímavá příležitost se nabízí právě nyní - hledáme kolegy pro naši novou kancelář v Praze!

Nabízíme pracovní pozice

 

Představení COMPAS automatizace, spol. s r.o.

COMPAS patří mezi leadery v oborech průmyslové automatizace a výrobního IT ve střední Evropě. Realizovali jsme mnoho zajímavých projektů, naše klienty najdete v sekci Pro koho pracujeme. V prostředcích průmyslové automatizace nasazujeme techniku největšího světového výrobce Siemens i dynamického a inovativního výrobce Beckhoff. V této oblasti patří tým našich specialistů k největším v Evropě. Dlouholetou specializací naší společnosti jsou automatizace sériových výrob především ve strojírenství a výrobě automobilů a pružná recepturová automatizace šaržových výrob potravin a léčiv s batch systémy.

V oblasti IT pro řízení výroby vyvíjíme vlastní MES/MOM systém COMES, kterým realizujeme "chytré" digitální továrny a máme i reference řešení ve vizi Industry 4.0.

Naší novou aktivitou je konstrukce strojů a technologií především pro implementaci robotiky. Můžeme nyní komplexně řešit a dodávat technologie i IT systémy moderních továren.

 

Inženýrské činnosti v průmyslové automatizaci

 • Analýza řešení, příprava specifikací
 • Konstrukce strojů a zařízení, robotika
 • Elektroprojekce
 • Vývoj software pro PLC a vizualizace i uživatelský SW pro řídicí systémy třídy DCS
 • Instalace a oživení systémů u zákazníků

 Inženýrské činnosti ve výrobním IT

 • Konsultace pro přípravu projektů
 • Vývoj vlastního systému COMES
 • Vývoj aplikačního software pro MES projekty
 • Instalace systémů a podpora klientů

 

Požadavky

Hledáme zejména:

 • absolventy technických vysokých škol (automatizace, elektrotechnika, programování, IT)
 • ty, kteří nemají problém se domluvit anglicky nebo německy (velmi vítáno)
 • s možností cestovat a toužící po zajímavé práci.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš profesní životopis v českém jazyce na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní osoba paní Lenka Čejková, tel.: +420 567 567 103

Máte zájem o jiné pozice ve firmě Compas automatizace, spol. s r.o. - podívejte se na další inzeráty naší firmy na jobs.cz .

Galerie