V rámci investice do vysoce flexibilní výroby vytvořila firma Sapeli chytrou továrnu ve vizi Industry 4.0. Čtěte více.

Pro Continental vyvinul Compas software pro sběr a analýzu výrobních dat vytlačovacích linek výroby běhounů pneumatik, který byl zařazen mezi 10 nejlepších inovací. Čtěte více.

Vedoucí projektu předního českého podniku ocenil naši práci na při ukončení projektu 4.6.2015 slovy:

Vážený pane Braune,

Rád bych oficiálně za stranu zadavatele zakázky „Řídicí systém pro zvlákňovací linku“ poděkoval za naprosto profesionální a hladký průběh realizace celé zakázky. Abych řekl pravdu, velmi zřídka se nám stává, že je realizace zakázky ze strany dodavatele takto precizně koordinována a realizována, jako právě v případě zakázky této. Rád bych vyjádřil osobní poděkování za spolupráci s vaším realizačním týmem, se kterým jsem měl při realizaci možnost komunikovat přímo osobně. Jedná se bezesporu nejen o profesně vysoce kvalifikované pracovníky, zároveň též i osobnostně kvalitní lidi, kterých si zde u nás vážíme. Velmi oceňujeme, když se podaří vytvořit
vztah s dodavatelem, který je založen na důvěře a osobní odpovědnosti interesovaných stran. Máme pocit, že se to v tomto případě podařilo. S vědomím zadaného šibeničního termínu realizace zakázky jsme velmi rádi, že jste byli schopní kompletně dostát
svým závazkům, a že jsme ve vaší firmě našli spolehlivého partnera pro případnou realizaci našich dalších nápadů.

Děkujeme. 

Vedoucí projektu předního farmaceutického výrobce nám 13.3.2015 napsal:

Dobrý den,

Chtěl bych Vám ještě alespoň dodatečně poděkovat za spolupráci při výměně ŘS u autoklávu Fedegari. A abych na nikoho nezapomněl tak všem od firmy Compas, kteří se na předělávce podíleli, a také především Pavlu Sedlákovi, kterému tímto také děkuji za obětavost a vstřícnost. Myslím si, že prožíval horké chvilky s tím, co jsme si na něj vymýšleli. Tedy ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.

Dobrý den pane Braune,
Děkujeme firmě COMPAS za intenzivní a obětavou spolupráci při nasazení nové verze řídicího systému, i za podporu, kterou vaši inženýři věnují řešení kompatibilit všech systémů v souvislosti s upgrade.
Systémy řízení díky tomuto nasazení najely podle dohodnutého plánu. Obsluhy operativně seznamujeme se změnami a informujeme o potřebě více sledovat některé části provozu.

S pozdravem/Best Regards Z. Jašek, project-automation engineer, Mondeléz

Přispěli jsme sdružení Cesta životem bez bariér na speciální pomůcku pro rehabilitaci dětí postižených mozkovou obrnou.

Dar na Kosmický obleček

Zveřejňujeme ocenění kvality práce specialistů COMPAS v aktuálně ukončeném projektu modernizace řídicího systému SIEMENS Simatic v potravinářském průmyslu, což nás velmi těší.

Dobrý den pane Braune,
Potvrzuji provedení prací na projektu. Zároveň vyjadřuji absolutní spokojenost s profesionálním přístupem kolegů, jak už to u pracovníků Compas je nakonec zvykem. Kdyby všichni naši dodavatelé byli stejně kvalitní a vstřícní, byla by to paráda.

Přeji Vám příjemný den
Miroslav Hroch, Process Engineer,
Zentiva

Dobrý den, pane Braune,
Rád bych tímto ocenil přístup pracovníků firmy COMPAS automatizace při přípravě a testování funkcí v prvním testovacím běhu, který byl úspěšně dokončen v měsíci červenci.
V průběhu testování nedošlo z našeho „MES týmu“ k žádným komplikacím ani ke zpoždění, ačkoli jsme se museli v mnohých věcech potýkat / přizpůsobovat stylu práce SAP podpory a optimalizovat časový harmonogram projektu.
Za tento přístup vám děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

S pozdravem/Best Regards
Zdeněk Jašek, project-automation engineer, Mondeléz

Významné ocenění v oboru informačních technologií - titul IT projekt roku 2009 - převzala společnost SAPELI za řešení s názvem "Řízení výrobní linky datovými podklady z konfigurace výrobku zákazníkem". Soutěž vyhlašuje každý rok Česká asociace manažerů úseků informačních technologií (CACIO). Druhým dodavatelem byla firma COMPAS AUTOMATIZACE spol. s r.o., Žďár nad Sázavou s výrobním informačním systémem COMES pro integraci podnikových informačních systémů s řídicími systémy výrobních zařízení. Celý článek